UNIKIT FTTH ESC250D SC APC rychlé konektor SC APC FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor

Nové Výprodej
3 197.52 Kč 1 598.76 Kč
  • IDw1146
  • DostupnostSkladem
  • Štítkyapc sc, vlákno konektorů lc apc, ftth, 100 rychle konektorů apc, konektor optický, konektor vlákno, rychle konektorů usb c, sc apc konektor fast, esc250d sc apc, SC UPC

Doporučené Produkty

Vítejte v našem obchodě, jakýkoliv dotaz, pls, neváhejte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp)

FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC Rychle, Rychle, Pole Montáž Konektoru

Vlastnosti:

1. FTTH project použitelné

2. Oblasti instalovatelné

3. Vložení ztrátu menší než 0,3 dB

4. Kovové tvaru dutiny dobře fungovat v vysoké a nízké teploty

5. Instalace méně než 1 minut

6. Spolehlivé a vynikající optický výkon

Aplikace:

1. Distribuce snímků

2. Údržba nebo nouzové obnovy optických sítí

3. Patch panely

4. FTTH Zásuvek

5. Pole slovo

POLOŽKA

Technické Parametry

Použitelné pro

Drop cable / Vnitřní kabelové

2.0 mm, 3.0 mm Drop Kabel

Optické vlákno průměr

SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125)

125µm ( 657A & 657B )

Těsné vyrovnávací paměti průměru

250µm

Vlákno režimu

Single mode

Provozní doba

O 100s(bez vlákniny řez)

Vložit ztráty

≤ 0,3 dB(1310nm a 1550nm)

Návrat ztráta

> 50db(PC), > 55 db(UPC), > 65db(APC)

Upevňovací síla nahých vlákno

>5 N

Upevňovací síla nahých fiber držák

>10 N

Pevnost v tahu

>50 N

Pomocí teploty

-40~+75°C

On-line pevnost v tahu (20 N)

IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 db

Mechanická trvanlivost (500 krát)

IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 db

  • Velikost: 22x21x23
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Číslo Modelu: SC APC
  • Položka Délka: 1m
  • Značka: AUA
  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)

Související produkty

CB 251K Blade assy 37884 značky ACS 37880 ACS2 37897 ACS 2 Optických Vláken Pancéřovaný Kabel Řezacím čepele 1 KS

CB 251K Blade assy 37884 značky ACS 37880 ACS2 37897 ACS 2 Optických Vláken Pancéřovaný Kabel Řezacím čepele 1 KS

321.90 Kč

FTTH Optické Vlákno Stripping Nástroje Optické Vlákno Striptérka FTTH Kabel Stripping Kleště 3mm * 2mm Drát Striptérka

FTTH Optické Vlákno Stripping Nástroje Optické Vlákno Striptérka FTTH Kabel Stripping Kleště 3mm * 2mm Drát Striptérka

232.20 Kč 209.02 Kč

popis produktu: 1, kompaktní design, robustní a odolné. 2, slupovací kabel kabel kůže a pevné délky odizolování. 3, s délkou polohování, snadno ovladatelný. 4, malá velikost, snadno se přenáší. 5, rozsah použití: 3mm * 2mm 1-2 jádra plastové nebo kovové zesílené

HW ETP4830A1 001 30A -48V napájení pro ZTE C300 ETP4830-A1

HW ETP4830A1 001 30A -48V napájení pro ZTE C300 ETP4830-A1

8 476.65 Kč 7 544.22 Kč

Vítejte SeeMe Technology Co., LTD Sleva pro velkoobchod?Další část čísla?Citát pro KUSOVNÍKU?Všechny naše výrobky mají jeden rok záruka kvality.Pro více informací nebo technické otázky, prosím, neváhejte kontaktovat SeeMe služby.Obsah balení: 1. Vybavení rám 2.

Původní 8 portů GPON deska pro 5516-01 OLT. GC8B deska s 8. C+ moduly

Původní 8 portů GPON deska pro 5516-01 OLT. GC8B deska s 8. C+ moduly

15 236.51 Kč

Kufr/LACP pro uplink protectionSTP/RSTP/MSTP prsten protectionOSPF dual homingCore karty 1+1 redundancyReliability features1PPS+ToD outputHigh přesnost synchronizace-Ethernet & 1588v2Synchronization featuresFlexible uplink karty :2*10GE+2*GE,1*STM-1, 32*E1Up 32 PON porty na chassisSharing

10pcs NOVÉ Pasivní Optický Přijímač Jumper Typ S WDM, CATV Fotoelektrické Konverzní Adaptér Konektor palcový Ženské Hlavy

10pcs NOVÉ Pasivní Optický Přijímač Jumper Typ S WDM, CATV Fotoelektrické Konverzní Adaptér Konektor palcový Ženské Hlavy

1 927.10 Kč 1 503.05 Kč

10pcs NOVÉ Pasivní Optický Přijímač Jumper Typ S WDM, CATV Fotoelektrické Konverzní Adaptér Konektor palcový Ženské Hlavy Fotoelektrické Konverze WDM, pasivní optické přijímače APC hlavy 1310,1490,1550 multiplexní signál na vstupu; PC hlavy 1310,1490 výstupní

24 Otvory Vytvrzovací Pec(HK-24K)

24 Otvory Vytvrzovací Pec(HK-24K)

2 145.99 Kč

24 Otvory Vytvrzovací Pec(HK-24K) 24 děr, vytvrzovací pec 24 otvory vytvrzovací pec použití technologie pomocí PLD, takže se 24 otvory, vytvrzovací pec kontrolovat teplotu přesně, a to 24 děr vytvrzovací pec je malá velikost, 24 děr, vytvrzovací pec je

Simplexní LC/UPC 9/125 Single Mode Fiber Optic Pigtail, 0,9 mm PVC Vnější plášť 1,5 M

Simplexní LC/UPC 9/125 Single Mode Fiber Optic Pigtail, 0,9 mm PVC Vnější plášť 1,5 M

515.04 Kč

Simplexní LC/UPC 9/125 Single Mode Fiber Optic Pigtail, 0,9 mm PVC Vnější plášť

FTTH Optický Loose Tube Kabel Řezacím Podélné Kabel Bunda Striptérka 1,5 až 1,9 mm; 2.0-2.4 mm; 2.5-2.9 mm;3.0-3.3 mm noži

FTTH Optický Loose Tube Kabel Řezacím Podélné Kabel Bunda Striptérka 1,5 až 1,9 mm; 2.0-2.4 mm; 2.5-2.9 mm;3.0-3.3 mm noži

214.60 Kč

Vlastnosti: Loose tube kabel podélné otevírání nože pomocí super slitin, speciálně vyrobené shar nůž. Odizolování vnější průměr čtyři specifikace. Podélný nosník trubka odizolování pro venkovní optický kabel mýtina času. Otevřete centrum paprsek

PŮVODNÍ ZET HLAVNÍ ŘÍDICÍ DESCE SCTM S 4KS 10GE UPLINK PRO C300 GPON EPON OLT

PŮVODNÍ ZET HLAVNÍ ŘÍDICÍ DESCE SCTM S 4KS 10GE UPLINK PRO C300 GPON EPON OLT

4 291.97 Kč

PŮVODNÍ ZET HLAVNÍ ŘÍDICÍ DESCE SCTM S 4KS 10GE UPLINK PRO C300 GPON EPON OLT

Doprava zdarma CI-01 Optické Vlákno Sekáček Nůž Swift CI-01 CI-03 Sumitomo Blade Sekáček Sekáček Kola životnost Nástroje 36000 krát

Doprava zdarma CI-01 Optické Vlákno Sekáček Nůž Swift CI-01 CI-03 Sumitomo Blade Sekáček Sekáček Kola životnost Nástroje 36000 krát

171.68 Kč

Doprava zdarma CI-01 Optické Vlákno Sekáček Nůž Pro Swift CI-01 CI-03 Sumitomo Blade Sekáček Sekáček Kola životnost Nástroje 36000 krát Sekáček Nůž pro CI-01 CI-03 1 CI-01/03 optické Vlákno Sekáček 2.Sumitomo Sekáček Nůž Swift CI-01 CI-03 Vlastnosti

KELUSHI 45-162/3/5 Koaxiální Kabel Striptérka, Optických Vláken Drát Striptérka Příčného Nosníku Trubice Otevřené a Stripping Nůž Volné Pláště

KELUSHI 45-162/3/5 Koaxiální Kabel Striptérka, Optických Vláken Drát Striptérka Příčného Nosníku Trubice Otevřené a Stripping Nůž Volné Pláště

190.99 Kč

Vlastnosti: 1.Opatření vnější tloušťka izolace pro koaxiální kabel, aby se svlékl. 2.Sada mělkých ostří hloubka řezu přes vnější izolaci. 3.Změřte vzdálenost od O. D. vnitřní vodič 4.Nastavit hluboko ostří hloubka řezu vodiče 5.Umístěte kabel do otevřené

Nově příchozí optický fiber fusion lepička YOUYSI-T9 Sestřih stroj Vláken Optických Fusion Lepička

Nově příchozí optický fiber fusion lepička YOUYSI-T9 Sestřih stroj Vláken Optických Fusion Lepička

16 738.70 Kč 15 064.83 Kč

UPOZORNĚNÍ: 1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena tady není zahrnuje určení poplatek ve straně kupujícího. 2.Důležité!!!Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo po umístění cílem 3.Pro

Doprava zdarma 0,3 dB SC UPC Optické Vlákno Rychle Konektor, RYCHLÉ Konektor, FTTH Vlákno Single Mode, SM Quick Connector

Doprava zdarma 0,3 dB SC UPC Optické Vlákno Rychle Konektor, RYCHLÉ Konektor, FTTH Vlákno Single Mode, SM Quick Connector

590.15 Kč 501.73 Kč

1. FTTH project použitelné 2. Oblasti instalovatelné 3. Vložení ztrátu menší než 0,5 dB 4. Kovové tvaru dutiny dobře fungovat v vysoké a nízké teploty 5. Instalace méně než 1 minut 6. Spolehlivé a vynikající optický výkon 7.

5kusů LC/UPC-LC/UPC Samec Samice Útlumové články (0, 1 až 25dB)/Plug-in typ /Optické Vlákno

5kusů LC/UPC-LC/UPC Samec Samice Útlumové články (0, 1 až 25dB)/Plug-in typ /Optické Vlákno

321.90 Kč

5kusů LC/UPC-LC/UPC Samec Samice Útlumové články (0, 1 až 25dB)/Plug-in typ /Optické Vlákno CICVCHC vlákno optický atenuátor používá kovových iontů erbium dopoval útlum vlákna, široce použití v EDFA, DWDM, OADM, CATV a další vlákno systému. Podpora

10KS LC UPC Rychlý Konektor, single-mode optické vlákno rychle konektor LC Vložené typu FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor

10KS LC UPC Rychlý Konektor, single-mode optické vlákno rychle konektor LC Vložené typu FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor

311.17 Kč 295.72 Kč

Vlastnosti: moudrý(@)firstfiber.kn 1. FTTH project použitelné 2. Oblasti instalovatelné 3. Vložení ztrátu menší než 0,15 dB 4. Kovové tvaru dutiny dobře fungovat v vysoké a nízké teploty 5. Instalace méně než 1 minut 6.

Tracker Diagnostikovat Tón Finder Telefonní Drát Kabel Tester Toner Tracer Inder Detektor Síťové Nástroje Set

Tracker Diagnostikovat Tón Finder Telefonní Drát Kabel Tester Toner Tracer Inder Detektor Síťové Nástroje Set

356.66 Kč 292.50 Kč

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní OOTDTY Funkce: Soudce kontinuity kabelů nebo drátů. Sledovat kabely nebo dráty, a diagnostikovat lomových bodů. Přijímač tón signálu v kabelech nebo vodičích (telefonní linky). Zjistit stav

Kvalitní 50KS 3M SC/APC 8802-TLC/3 Optické Vlákno Rychle Konektor SM Pre-vložené optické vlákno rychle konektor

Kvalitní 50KS 3M SC/APC 8802-TLC/3 Optické Vlákno Rychle Konektor SM Pre-vložené optické vlákno rychle konektor

407.74 Kč

Specifikace: 3M NPFG 8802 TLC konektor pomocí mechanické připojení technika, může rychle v field3mm a FRP do 8 slovo pigtail vnitřní kabel (2 mm*3 mm) svorka na standardní SC typeconnector.TLC konektor má výhody jednoduché ovládání, dobrý tensileproperties, a může být

SC UPC Rychlý Konektor, Single-Mode FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector

SC UPC Rychlý Konektor, Single-Mode FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector

2 253.29 Kč 1 689.97 Kč

Popis Rychlá Montáž Konektor (také s názvem Ne-polského Svazku , Pre-polského Svazku nebo Fast Connector ) je snadný-k-instalaci zařízení. Žádný nástroj nebo přípravek je nutné. Je univerzální pro 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm / Plochý Kabel. byl

SC/APC-SC/APC OTDR Mrtvé Zóny Eliminator,Vlákniny Kroužky 500M Optických Vláken OTDR Spuštění Kabel Box 1Km 2Km SM 1310/1550nm

SC/APC-SC/APC OTDR Mrtvé Zóny Eliminator,Vlákniny Kroužky 500M Optických Vláken OTDR Spuštění Kabel Box 1Km 2Km SM 1310/1550nm

1 527.94 Kč 1 222.35 Kč

UPOZORNĚNÍ: 1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena tady není zahrnuje určení poplatek ve straně kupujícího. 2.Důležité!!!Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo po umístění cílem 3.Pro

50ks LC duplex adaptér SC ve tvaru OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 vlákno DX spojka konektoru modrá zelená šedá aqua pink zdarma poštovné IL<0.2 dB

50ks LC duplex adaptér SC ve tvaru OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 vlákno DX spojka konektoru modrá zelená šedá aqua pink zdarma poštovné IL<0.2 dB

407.74 Kč

E-mail:[email protected]com Skype:e_link60 Popis: Optické adaptéry umožňují uživateli, aby pár z jednoho typu konektoru na jiný typ. Tyto adaptér se skládá z polymeru, vnější tělo i vnitřní montáž vybavena přesné zarovnání mechanismus. Tyto

100ks/mnoho vysoce kvalitní, rychlé 8802-TLC/3 FTTH optických Vláken SC konektor SC-UPC

100ks/mnoho vysoce kvalitní, rychlé 8802-TLC/3 FTTH optických Vláken SC konektor SC-UPC

1 294.67 Kč 828.57 Kč

Vítejte SeeMe Technology Co., LTD. Máme všechny druhy optických produktů. Prosím, kontaktujte nás, pokud jste nemohli najít produkty, on-line, co chcete. Jsme ujistit, že jsme se poskytnout vám kvalifikované produkty a nejlepší služby. Všechny naše výrobky záruku

10pcs/lot Vložení Kazety Typu Fiber Optic Splitter Box 1x8 SC/APC Kazeta, Krabice, Karta Vložení Typ Optické FTTH PLC Splitter

10pcs/lot Vložení Kazety Typu Fiber Optic Splitter Box 1x8 SC/APC Kazeta, Krabice, Karta Vložení Typ Optické FTTH PLC Splitter

1 597.47 Kč 1 357.77 Kč

*Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysoký kanál se počítá *Vynikající Stabilitu Životního prostředí a Široce Používané Aplikace *FTTx

5kusů/ Mnoho Optické Vlákno Aramidové Vlákno Kevlar Nůžky Nůžky na Kevlar Nůžky Pohodlné Vlákno Pigtail Jumper Nůžky Řezání Nástroj

5kusů/ Mnoho Optické Vlákno Aramidové Vlákno Kevlar Nůžky Nůžky na Kevlar Nůžky Pohodlné Vlákno Pigtail Jumper Nůžky Řezání Nástroj

472.12 Kč 330.48 Kč

optické vlákno pigtail jumper nůžky, nůžky na Kevlar slip Použití: aplikujte snížit každý druh Kevlar optických vláken pro FTTH stránky, stavebnictví, výroby, atd.. Řez se velmi snadno, dlouhý život. Vlastnosti produktu: hromadné materiál 3CR13 nerezavějící oceli