UNIKIT FTTH ESC250D SC APC rychlé konektor SC APC FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor

Nové Výprodej
3 197.52 Kč 1 598.76 Kč
  • IDw1146
  • DostupnostSkladem
  • Štítkyapc sc, vlákno konektorů lc apc, ftth, 100 rychle konektorů apc, konektor optický, konektor vlákno, rychle konektorů usb c, sc apc konektor fast, esc250d sc apc, SC UPC

Doporučené Produkty

Vítejte v našem obchodě, jakýkoliv dotaz, pls, neváhejte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp)

FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC Rychle, Rychle, Pole Montáž Konektoru

Vlastnosti:

1. FTTH project použitelné

2. Oblasti instalovatelné

3. Vložení ztrátu menší než 0,3 dB

4. Kovové tvaru dutiny dobře fungovat v vysoké a nízké teploty

5. Instalace méně než 1 minut

6. Spolehlivé a vynikající optický výkon

Aplikace:

1. Distribuce snímků

2. Údržba nebo nouzové obnovy optických sítí

3. Patch panely

4. FTTH Zásuvek

5. Pole slovo

POLOŽKA

Technické Parametry

Použitelné pro

Drop cable / Vnitřní kabelové

2.0 mm, 3.0 mm Drop Kabel

Optické vlákno průměr

SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125)

125µm ( 657A & 657B )

Těsné vyrovnávací paměti průměru

250µm

Vlákno režimu

Single mode

Provozní doba

O 100s(bez vlákniny řez)

Vložit ztráty

≤ 0,3 dB(1310nm a 1550nm)

Návrat ztráta

> 50db(PC), > 55 db(UPC), > 65db(APC)

Upevňovací síla nahých vlákno

>5 N

Upevňovací síla nahých fiber držák

>10 N

Pevnost v tahu

>50 N

Pomocí teploty

-40~+75°C

On-line pevnost v tahu (20 N)

IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 db

Mechanická trvanlivost (500 krát)

IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 db

  • Velikost: 22x21x23
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Číslo Modelu: SC APC
  • Položka Délka: 1m
  • Značka: AUA
  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)

Související produkty

FirstFiber 10KS 1m 2m 3m SC APC SC UPC Fiber Patch Kabel G657A, Jumper, Patch Kabel Simplex 2,0 mm SM 5m 10m

FirstFiber 10KS 1m 2m 3m SC APC SC UPC Fiber Patch Kabel G657A, Jumper, Patch Kabel Simplex 2,0 mm SM 5m 10m

268.25 Kč 252.15 Kč

10KS 1m 2m 3m SC APC SC UPC Fiber Patch Kabel G657A, Jumper, Patch Kabel Simplex 2,0 mm SM 5m 10m

Wanglink EPON ONU Gigabit 1-port PCB deska ZTE chipset, ONU EPON FTTH koncových zařízení

Wanglink EPON ONU Gigabit 1-port PCB deska ZTE chipset, ONU EPON FTTH koncových zařízení

836.94 Kč

Wanglink EPON ONU Gigabit 1-port PCB deska ZTE chipset, ONU EPON FTTH koncových zařízení Poznámka: SKU bez napájecího adaptéru je 5 výrobků bez napájecího adaptéru

Nové Příjezdu ZTE F660 V8 GPON ONU 1GE+3FE+1USB+1TEL+ 5Dbi Externí Wifi, anglicky firmware Verze 8.0 ONT

Nové Příjezdu ZTE F660 V8 GPON ONU 1GE+3FE+1USB+1TEL+ 5Dbi Externí Wifi, anglicky firmware Verze 8.0 ONT

407.74 Kč

Nové Příjezdu ZTE F660 V8 GPON ONU 1GE+3FE+1USB+1TEL+ 5Dbi Externí Wifi, anglicky firmware Verze 8.0 ONT Model Ne. Enternet Porty Hlas USB Wifi Firmware Jazyk ZTE F660 1GE+3FE ANO ANO ANO Anglický Záruka:

Profesionální Vlastní Služby (zdroj světla cenový rozdíl)

Profesionální Vlastní Služby (zdroj světla cenový rozdíl)

214.60 Kč

Profesionální Vlastní Služby Koupit s důvěrou

Gigabit Ethernet přepínač Vlákno Optický Media Konvertor, 4 RJ45 A 2 SFP 10/100/1000M UTP Port fiber

Gigabit Ethernet přepínač Vlákno Optický Media Konvertor, 4 RJ45 A 2 SFP 10/100/1000M UTP Port fiber

740.15 Kč 592.08 Kč

vezměte prosím na vědomí: Výchozí s 1ks 1310nm straně SFP modulu a 1ks 1550nmB boční, 2ks 1550nm B Straně nebo 2ks 1310nm stranu může být poskytnuta jako žádost.Gigabit Ethernet Přepínač 2G4FE Řady Fiber Switch Gigabit 2G4FE je Fiber Ethernet Přepínač, který

Doprava zdarma AB25D FO103S jednu díru drátu striptérky FTTP Nástroje Miller optického vlákna stripovací kleště

Doprava zdarma AB25D FO103S jednu díru drátu striptérky FTTP Nástroje Miller optického vlákna stripovací kleště

274.69 Kč

Popis: Název Produktu: FO103S Délka: 165mm Hmotnost Výrobku: 113 g Pro odizolování 250µm povlak na 125um vlákno, To bude poškození vlákna ostříhat Všechny povrchy mají přesné mechanické tolerance zajistit, čistý, hladký chod Ergonomicky tvarovaná rukojeť, pohodlné

Doprava zdarma 50m Vlákno Patch Kabel Single Mode SC/UPC SC/UPC 50 Metrů FTTH Drop Kabel SC-SC SM Simplex Optická Jumper

Doprava zdarma 50m Vlákno Patch Kabel Single Mode SC/UPC SC/UPC 50 Metrů FTTH Drop Kabel SC-SC SM Simplex Optická Jumper

462.46 Kč

Doprava zdarma 50m Vlákno Patch Kabel Single Mode SC/UPC SC/UPC 50 Metrů FTTH Drop Kabel SC-SC SM Simplex Optická Jumper Aplikace Dlouhé vzdálenosti a místní optické přenosové sítě, sítě pro přenos dat, přenos obrazu sítě, CATV, optické měřicí přístroje,

Simplexní LC/UPC 9/125 Single Mode Fiber Optic Pigtail, 0,9 mm PVC Vnější plášť 1,5 M

Simplexní LC/UPC 9/125 Single Mode Fiber Optic Pigtail, 0,9 mm PVC Vnější plášť 1,5 M

515.04 Kč

Simplexní LC/UPC 9/125 Single Mode Fiber Optic Pigtail, 0,9 mm PVC Vnější plášť

FTTH Optický Loose Tube Kabel Řezacím Podélné Kabel Bunda Striptérka 1,5 až 1,9 mm; 2.0-2.4 mm; 2.5-2.9 mm;3.0-3.3 mm noži

FTTH Optický Loose Tube Kabel Řezacím Podélné Kabel Bunda Striptérka 1,5 až 1,9 mm; 2.0-2.4 mm; 2.5-2.9 mm;3.0-3.3 mm noži

214.60 Kč

Vlastnosti: Loose tube kabel podélné otevírání nože pomocí super slitin, speciálně vyrobené shar nůž. Odizolování vnější průměr čtyři specifikace. Podélný nosník trubka odizolování pro venkovní optický kabel mýtina času. Otevřete centrum paprsek

1Gb SFP Fiber RJ45 Optický Media Konvertor 1000Mbps SFP Fiber Spínač s SFP Modul pro Cisco Kompatibilní/Mikrotik/Huawei

1Gb SFP Fiber RJ45 Optický Media Konvertor 1000Mbps SFP Fiber Spínač s SFP Modul pro Cisco Kompatibilní/Mikrotik/Huawei

639.50 Kč 319.75 Kč

Čepel pro FITEL S325 / S326 Vlákno Sekáček

Čepel pro FITEL S325 / S326 Vlákno Sekáček

493.58 Kč

Furukawa Vlákno Sekáček Nůž pro Fitel Vlákno Sekáček S321/S323/S324/S325 Sekáček Optické vlákno řezací nůž Nože

KELUSHI 45-162/3/5 Koaxiální Kabel Striptérka, Optických Vláken Drát Striptérka Příčného Nosníku Trubice Otevřené a Stripping Nůž Volné Pláště

KELUSHI 45-162/3/5 Koaxiální Kabel Striptérka, Optických Vláken Drát Striptérka Příčného Nosníku Trubice Otevřené a Stripping Nůž Volné Pláště

190.99 Kč

Vlastnosti: 1.Opatření vnější tloušťka izolace pro koaxiální kabel, aby se svlékl. 2.Sada mělkých ostří hloubka řezu přes vnější izolaci. 3.Změřte vzdálenost od O. D. vnitřní vodič 4.Nastavit hluboko ostří hloubka řezu vodiče 5.Umístěte kabel do otevřené

30 m SC/LC APC/UPC Fiber Obrněné Patch Kabel optický Patch kabel, Anti-krysí kousnutí, jumper Single Mode Simplex

30 m SC/LC APC/UPC Fiber Obrněné Patch Kabel optický Patch kabel, Anti-krysí kousnutí, jumper Single Mode Simplex

236.06 Kč

18 V 1 FTTH Optické Vlákno Splice Tool Kit s Optický Power Meter a 10MW Visual Fault Locator SKL-6C Optické Vlákno Sekáček

18 V 1 FTTH Optické Vlákno Splice Tool Kit s Optický Power Meter a 10MW Visual Fault Locator SKL-6C Optické Vlákno Sekáček

1 759.71 Kč

18 V 1 FTTH Optické Vlákno Splice Tool Kit s Optický Power Meter a 10MW Visual Fault Locator SKL-6C Optické Vlákno Sekáček Vlastnosti: LD zdroj světla CW & MOD režim práce FC, SC, ST univerzální konektor Stabilní výstupní frekvence dálku odhalit Silné a odolné

Doprava zdarma FLUKE F107 Dlaně/ Přenosná/ Kapesní Digitální Multimetr Kompaktní a Lehký

Doprava zdarma FLUKE F107 Dlaně/ Přenosná/ Kapesní Digitální Multimetr Kompaktní a Lehký

1 748.98 Kč

Fluke F107 Přenosná/ Kapesní Digitální Multimetr Vzhledem k domácí letecké přepravní společnosti bezpečnostní, že baterie nyní umožňují, aby loď, takže zařízení odeslán bez baterie, prosím, laskavě na vědomí. Fluke 107 digitální multimetr

Kvalitní 50KS 3M SC/APC 8802-TLC/3 Optické Vlákno Rychle Konektor SM Pre-vložené optické vlákno rychle konektor

Kvalitní 50KS 3M SC/APC 8802-TLC/3 Optické Vlákno Rychle Konektor SM Pre-vložené optické vlákno rychle konektor

407.74 Kč

Specifikace: 3M NPFG 8802 TLC konektor pomocí mechanické připojení technika, může rychle v field3mm a FRP do 8 slovo pigtail vnitřní kabel (2 mm*3 mm) svorka na standardní SC typeconnector.TLC konektor má výhody jednoduché ovládání, dobrý tensileproperties, a může být

1 dvojlůžko 10/100M Fast Ethernet media converter, 1 RJ45, 1 SFP 25KM Simplex mode optické vlákno, vysílač-přijímač

1 dvojlůžko 10/100M Fast Ethernet media converter, 1 RJ45, 1 SFP 25KM Simplex mode optické vlákno, vysílač-přijímač

204.30 Kč

1 dvojlůžko 10/100M Fast Ethernet media converter, 1 RJ45, 1 SFP 25KM Simplex mode optické vlákno, vysílač doprava Zdarma Specifikace 1100 series produktu je 10 / 100M adaptivní rychlé přepínání ethernet optické vlákno, vysílač-přijímač, může ve 10 / 100M LAN, automatická

FirstFiber 100m LC, SC, FC, ST PC UPC SM CPRI Venkovní 4core FTTA Patch kabel Patch Kabel G652 optický kabel základní stanice, LSZH

FirstFiber 100m LC, SC, FC, ST PC UPC SM CPRI Venkovní 4core FTTA Patch kabel Patch Kabel G652 optický kabel základní stanice, LSZH

1 180.29 Kč 1 121.28 Kč

-80. LET, Zelené s Automatickou Fusion Splicer Stroj Vláken Optických Fusion Lepička Optických Vláken, Spojování Stroje Optické svářečky

-80. LET, Zelené s Automatickou Fusion Splicer Stroj Vláken Optických Fusion Lepička Optických Vláken, Spojování Stroje Optické svářečky

13 553.63 Kč 12 875.92 Kč

-80. LET, Zelené s Automatickou Fusion Splicer Stroj Vláken Optických Fusion Lepička Optických Vláken, Spojování Stroje Optické svářečky Vlastnosti: 1.Čínské a anglické dvojité přepínání jazyků, Čínský a anglický návod. 2. oranžová, zelená

Optické Vlákno One Click Cleaner SC/ST/FC

Optické Vlákno One Click Cleaner SC/ST/FC

321.90 Kč 309.02 Kč

Optické Vlákno One Click Cleaner SC/ST/FC Popis Mini speciálně Navržen tak, aby dobře pracovat s SC, FC a ST konektory / adaptéry, tento nástroj čistí kování koncových ploch odstranění prachu, oleje a jiné nečistoty, aniž by vrubování nebo poškrábání. Funkce Snadné

Doprava zdarma SM SX PVC 3mm 20 Metrů LC/APC Optický Propojovací Kabel LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Kabel

Doprava zdarma SM SX PVC 3mm 20 Metrů LC/APC Optický Propojovací Kabel LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Kabel

300.44 Kč

Doprava zdarma SM SX PVC 3mm 20 Metrů LC/APC Optický Propojovací Kabel LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Kabel Vlastnosti: ---Nízké vložení a zadní reflexe ztráta ---Dobré vyměnitelnost ---Dobré trvanlivosti ---Vysoká teplotní stabilita ---Standard: Telcordia GR-326-CORE Aplikace:

AI-8C SM&MM Automatické FTTH Optických Vláken, Spojování Stroje Optické Fiber Fusion Lepička

AI-8C SM&MM Automatické FTTH Optických Vláken, Spojování Stroje Optické Fiber Fusion Lepička

26 610.24 Kč 19 957.68 Kč

100ks/lot NPFG 8802-TLC/3 NÁSTROJ-MÉNĚ SPOJ SC SM 3.0 MM BUNDU XF-5000-0322-3 fast connector SC/UPC FTTH vysoce kvalitní

100ks/lot NPFG 8802-TLC/3 NÁSTROJ-MÉNĚ SPOJ SC SM 3.0 MM BUNDU XF-5000-0322-3 fast connector SC/UPC FTTH vysoce kvalitní

1 762.93 Kč 1 392.75 Kč

Vítejte SeeMe Technology Co., LTD. Máme všechny druhy optických produktů. Prosím, kontaktujte nás, pokud jste nemohli najít produkty, on-line, co chcete. Jsme ujistit, že jsme se poskytnout vám kvalifikované produkty a nejlepší služby. Všechny naše výrobky záruku